WYNIKI
IV POWIATOWYCH AMATORSKICH MISTRZOSTW W PŁYWANIU MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
OZORKÓW 2006

Szkoły podstawowe - klasy I-III (1996 i młodsi)
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
25m

D
o
w
o
l
n
y

25m

D
o
w
o
l
n
y

25m
1Świderska Martyna0,23,20MDK Skowron Łukasz0,21,41Flipper
2Walas Marta0,24,78SP5 Gajdzicki Bartosz0,21,46MDK
3Stasiak Kinga0,26,85MDK Nowak Michał0,22,29SP5
4Michalska Marta0,26,85SP4 Pisera Seweryn0,23,19SP5
5Sobczak Klaudia0,28,70MDK Wojciechowski Robert0,24,75SP5
6Czaplińska Magdalena0,29,76SP5 Pogorzelski Krystian0,25,38SP5
7Tuszyńska Dominika0,29,94SP4 Zawiślak Tomasz0,25,65MDK
8Maniszewska Ola0,30,57Flipper Szczerbacki Damian0,25,68SP5
9Brynkiewicz Monika0,30,92SP5 Wąsiołek Adrian0,25,84SP5
10Wymysłowska Marta0,31,44SP5 Faliszewski Adam0,26,25SP5
11Garczyńska Karolina0,36,14SP5 Kaczmarek Jakub0,26,70SP5
12Michalska Anna0,41,56SP4 Owczarek Krystian0,28,78SP5
13--------- Jeziorski Michał0,28,78Flipper
14--------- Wierzbowski 0,29,88MDK
15--------- Jędrachowicz Sebastian0,33,35SP5
16--------- Waliszewski Bartek0,33,36Flipper
17--------- Jabłoński Bartek0,34,90SP5
18--------- Czuba Miłosz0,35,66SP5
19--------- Arciszewski Rafał0,36,51SP5
20--------- Kuzański Jakub0,36,66SP5
21--------- Hofman Mateusz0,38,15Flipper
Szkoły podstawowe - klasy IV-V (1995-1993)
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m

D
o
w
o
l
n
y

50m

D
o
w
o
l
n
y

50m
1Bartczak Małgorzata0,37,10SP5 Wiktorski Krystian0,32.87Flipper
2Sobczak Karolina0,41,26SP4 Skrzydlak Jakub0,38,00SP5
3Woźniak Anna0,42,47SP4 Paźniewski Jakub0,40,15MDK
4Karolak Katarzyna0,50,52SP5 Skowron Patryk0,40,17Flipper
5Gieroń Paulina0,58,15SP5 Kasprowicz Błażej0,40,41SP5
6Strużyńska Jagoda1,18,83SP5 Wierzbowski Tomasz0,40,99MDK
7--------- Lewandowski Mateusz0,42,00Flipper
8--------- Fajfer Rafał0,42,24SP5
9--------- Kacprzak Dominik0,43,78SP5
10--------- Wołowski Łukasz0,47,10SP5
11--------- Lewandowski Damian0,51,01Flipper
12--------- Bonikowski Daniel0,51,82SP5
13--------- Rzeżniczak Remigiusz0,53,02SP5
14--------- Bednarek Seweryn0,53,34SP5
15--------- Mroziński Marcin0,58,65SP5
16--------- Barański Jakub1,00,05SP5
17--------- Szymański Adrian1,01,16SP5
18--------- Manista Adam1,06,28SP5
19--------- Król Artur1,07,88SP5
20--------- Wyderka Klaudiusz1,10,63SP5
21--------- Niciejewski Mateusz1,20,24SP5
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m

G
r
z
b
i
e
t
o
w
y
1Majchrzak Katarzyna0,49,44SP4 Szczerbacki Piotr0,53,86SP5
2Fliszewska Ada0,53,31SP5 Stryjski Mateusz1,07,68SP5
3Urbaniak Ewa0,58,63SP5 Stręk Łukasz1,14,69SP5
4Bak Natalia1,13,17SP5 ---------
5Woźniak Magdalena1,18,91SP5 ---------
6Kuzera Paulina1,19,68SP5 ---------
7Karolak Krzysia1,21,67SP5 ---------
8Kaczmarek Anna1,22,41SP5 ---------
9Piotrowska Ada1,24,47SP5 ---------
10Sroczyńska Katarzyna1,34,87SP5 ---------
11Nowicka Agnieszka1,35,24SP5 ---------
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m

Kla
sy
czny
1Nitecka Katrzyna0,47,69SP5 Jeziorski Arek0,52,67Flipper
2Michalak Ala0,52,15Flipper Lewandowski Wiktor0,53,57SP5
3Keller Joanna0,53,79SP5 Stępczyński Artur1,17,44SP5
4Tomczak Anna0,54,37SP5 ---------
5Karolak Inga0,56,35Flipper ---------
6Kartasińska Magdalena1,10,79SP4 ---------
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m

Zmien
ny
1Bartczak Małgorzata1,34,38SP5 Wiktorski Krystian1,28,16SP5
2Nitecka Katrzyna1,45,16SP5 Skrzydlak Jakub1,43,62SP5
3Tomczak Anna1,46,75SP5 Paźniewski Jakub1,54,35MDK
4Michalak Ala1,47,78Flipper Kasprowicz Błażej1,55,41SP5
5Keller Joanna1,55,66SP5 Wierzbowski Tomasz2,00,53MDK
6Sobczak Karolina2,02,72SP4 ---------
Gimnazja (1992-1990)
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m

Do
wol
ny
1 Gusławska Olga0,32,48--- Winter Sebastian0,29,73---
2 Gieraga Agata0,36,30--- Kowalski Dawid0,30,63---
3 Sadowska Natalia0,36,94--- Dębski Adam0,33,69---
4 Boberek Marzena0,37,89--- Stasiak Krystian0,34,44---
5 Frątczak Justyna0,38,56--- Gieraga Marcin0,37,25---
6 Woźniak Kasia0,40,69--- Sankowski Piotr0,54,64---
7 Lawira Ewa0,44,16Flipper ---------
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m
Grzbie
towy
1 Klimczak Angelika0,42,98--- Kasprowicz Przemek0,38,70---
2 Bartczak Anna0,43,84--- Gieraga Tomasz0,49,08---
3 Morytko Larysa1,03,14--- Brynkiewicz Artur0,50,23---
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m

Kla
sycz
ny
1 Skrzydlak Joanna0,41,75--- Osiński Piotr0,40,71---
2 Dębska Katarzyna0,45,39--- Similski Tomasz0,42,35---
3 Muszyńska Sylwia0,45,84--- Zarębski Bartłomiej0,43,25---
4 Brodowska Agata0,47,29--- ---------
5 Gajdzicka Joanna0,48,43--- ---------
6 Bienias Paulina0,48,45--- ---------
7 Zawierucha Joanna0,51,40--- ---------
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m
Motyl
kowy
1 Teodorczyk Alicja0,40,19--- Odwald Filip0,31,59---
2 Szymczak Marta0,44,56--- Szpakowski Bartek0,33,16---
3 --------- Stasiak Marcin0,36,76---
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
100m

Z
m
i
e
n
n
y
1 Skrzydlak Joanna1,28,47--- Kasprowicz Przemek1,21,97---
2 Szymczak Marta1,37,64--- Szpakowski Bartek1,22,38Flipper
3 Sadowska Natalia1,49,11--- Stasiak Marcin1,23,72---
4 Gieraga Agata1,29,56--- Odwald Filip1,23,95---
5 Teodorczyk Alicja1,29,56--- Kowalski Dawid1,31,08---
6 --------- Similski Tomasz1,35,09---
7 --------- Osiński Piotr1,37,81---
Szkoły ponadgimnazjalne (1989-1987)
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m
Do
wol
ny
1 Walkowska Edyta0,43,72ZSZ Ozorów Przybylak Bartłomiej0,29,58ZSZ Ozorków
2 Potępa Barbara0,46,56ZSZ Ozorów Chmielewski Mikołaj0,30,75LO Ozorków
3 --------- Dalak Grzegorz0,35,44ZSZ Ozorków
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m
Grzbie
to
wy
1 Lewandowska Malwina1,02,28ZSZ Ozorków Piotrowski Sławomir0,40,83LO Ozorków
2 --------- Fliszewski Maciej0,40,98ZSZ Ozorków
3 --------- Czapliński Wojciech0,47,38LO Ozorków
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m
Kla
sycz
ny
1 Janicka Katarzyna1,01,89ZSZ Ozorków Maciejewski Bartek0,39,24LO Ozorków
2 Andrzejczak Marta1,03,09ZSZ Ozorków Zalewski Piotr0,40,97LO Ozorków
3 Garczyńska Justyna1,03,36ZSZ Ozorków Ratajczyk Adrian0,43,62ZSZ Ozorków
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
50m
Motyl
kowy
1 Filipiak Katarzyna0,47,63ZSZ Ozorków Jóźwiak Artur0,36,71LO Ozorków
2 --------- Siwiński Paweł0,41,60ZSZ Ozorów
STYLMiejsceDziewczętaChłopcy
Nazwisko i ImięCzasSzkołaNazwisko i ImięCzasSzkoła
100m
Zmien
ny
1 --------- Jóźwiak Artur1,26,72LO Ozorków
2 --------- Czaplinski Wojciech1,29,28LO Ozorków